Nasza jednostka w poprzednim miesiącu otworzyła kolejną filię zajmującą się tworzeniem nadzwyczajnych odpornych na wodę farb szybkoschnących do pokrywania pokryć dachowych i wiat narażonych na ujemne działanie czynników atmosferycznych. Kierownictwo zechciało uczcić ten ważny moment w huczny sposób i zadecydował o urządzeniu imprezy dla pełnej drużyny firmy czyli dla ponad stu osób. W owym zamiarze zamówiliśmy specjalnie przyszykowaną salę zlokalizowaną w centrum naszego miasta, gdzie zaprosiliśmy DJa i twórców satyrycznych, którzy rozśmieszyli całą zgromadzoną publiczność do rozpuku. Cały event przebiegł bardzo pomyślnie, a otwarcie nowiutkiej filii naszej jednostki przebiegło w sposób dostojny, a zarazem spokojnie. Michał dopomógł mi w doborze grupy satyryczno-kabaretowej a także poradził którego DJa wyłowić na naszą okazję.

Pospołu sprawdziliśmy w internecie frazę: „dj wodzirej śląsk” iżby zatrudnić na imprezę prawdziwego profesjonalistę w swym fachu, który swymi nieszablonowymi oraz porywającymi miksami muzycznymi rozrusza i będzie z radością przyjęty przez wszystkich gości na potańcówce.

dj wodzirej śląsk


Z pomocą techniki zdołaliśmy skontaktować się ze nadmienionym DJem, którego sztuki mogliśmy posłuchać na jednej z powszechnie przystępnych witryn online do odsłuchiwania filmów video. Bardzo się cieszę, iż nasze zwierzchnictwo jest niesłychanie współczesne oraz nie ucieka od wykorzystywania ciekawych technik integracyjnych po pracy. Jakkolwiek przewodnim mottem naszej działalności jest zespalanie zawodowców, znających się na rzeczach merytorycznych aktywności naszej firmy, a także ludzi znających się na żartach, o towarzyskich tendencjach. Dzięki takiemu nastawieniu do posady a także pracowników już od powyżej czternastu lat cieszymy się tak znacznym zainteresowaniem, nie wyłącznie pośród samych własnych klientów, ale nawet wśród pełnej drużyny oraz poszczególnych współpracowników.