Z pewnością zależy Ci na tym, aby Twój samochód był wyjątkowy i wyróżniał się na tle pozostałych. Zadbaj o każdy szczegół i ciesz się komfortem jazdy!

malowanie felg warszawa

Malowanie felg jest również sposobem na ich regenerację oraz odświeżenie wyglądu. Podczas kilkuletniej eksploatacji niektóre części naszego samochodu zaczynają się niszczyć. Felgi zazwyczaj są porysowane i obdarte. Koszt nowych przewyższa często nasze możliwości finansowe, dlatego warto pomyśleć o prostym i szybkim rozwiązaniu, czyli nadaniu im nowego wyglądu!

Malowanie felg Warszawa to doświadczenie i szereg różnych realizacji, które przeprowadziliśmy dla naszych Klientów. Czas nadać Twoim felgom nowe życie!

Bardzo często trafiają do nas Klienci, którzy próbowali sami pomalować swoje felgi. Niestety brakiem odpowiedniej wiedzy i umiejętności doprowadzili je do jeszcze gorszego stanu. Należy pamiętać o tym, że aluminium jest stosunkowo miękkim materiałem, z którym powinno obchodzić się delikatnie. Mylne jest również założenie, że samo polerowanie felgi wystarczy.

Dodatkowo warto podkreślić, że malowanie felg przynosi ogromny efekt, jednak ważne jest również polerowanie, które przekłada się na końcowy efekt. Jeżeli zależy Ci na sprawnej realizacji i efekcie „wow” – dobrze trafiłeś!

Wiemy, że dużo zależy od techniki, jaką stosujemy do lakierowanie. Niemniej jednak najistotniejszą kwestią jest dobór odpowiednich lakierów. Korzystamy z produktów o najlepszej jakości, dzięki czemu masz pewność, że malowanie, które nam powierzysz, będzie efektowne i trwałe. Lakier nie odpryśnie po kilku jazdach, a kolor będzie przez długi czas wyglądał jak nowy.

Jeżeli chcesz jednorazowo pomalować wszystkie felgi i w tym czasie korzystać nadal z samochodu pamiętaj o kołach zapasowych. Z chęcią pomożemy Ci je zaleźć.

Zarówno malowanie, jak i polerowanie felg to trudna i wymagająca praca. Zaczynając ja bez odpowiednich umiejętności i narzędzi, niestety nie jesteśmy wstanie wykonać jej dobrze, dlatego warto zlecić to profesjonalistom, którzy zadbają o każdy szczegół!